O MNIE

Witold Rogalski

Urodzony 4 maja 1985 r. w Tychach. Absolwent AWF Katowice na wydziale Fizjoterapii. Trener personalny, instruktor kulturystyki, odnowy biologicznej i masażu, menadżer sportu i specjalista żywienia z ponad 7 letnim doświadczeniem. Pasjonat sportu i zdrowego odżywiania. Wiedzę trenera personalnego i fizjoterapeuty pogłębiał na wielu kursach i szkoleniach u najlepszych specjalistów z Polski i zagranicy. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, siłowym, modelującym ciało, odchudzającym i przygotowaniu motorycznym w różnych dyscyplinach sportu. Jako fizjoterapeuta zajmuje się głównie problemami ortopedycznymi, zwłaszcza kręgosłupa. Autor kilku publikacji o tematyce treningu i rehabilitacji.

Pracuje wielopłaszczyznowo stosując specjalnie dobrane metody dla każdego klienta. Bardzo dużą uwagę zwraca na prawidłowe odżywianie, które w ponad 70% stanowi o sukcesie podopiecznego. Indywidualnie dobrany jadłospis i trening przynosi korzyści przede wszystkim zdrowotne, ale również estetyczne. Prowadzi wykłady z zakresu różnych zagadnień treningowych i dietetycznych. Edukuje. Twierdzi, że „wszystko jest w głowie” – przekazywanie wiedzy i odpowiednie podejście psychologiczne stanowi o sukcesie klienta. Łącząc wiedzę trenera, fizjoterapeuty i specjalisty odżywiania, z dużym powodzeniem pomaga wielu klientom w pozbyciu się nadwagi, problemów z kolanami, barkami, kręgosłupem, słabą kondycją, defektami estetycznymi ciała i wielu innymi przeszkodami życiowymi. Łatwo nawiązuje kontakt z klientem. Lubi nowe wyzwania. Wymagający z dużym poczuciem humoru.

Edukacja

• Studia podyplomowe na AWF K-ce – Menadżer Sportu i Turystyki
• Absolwent studiów magisterskich AWF Katowice na kierunku Fizjoterapia


Kursy i szkolenia

• Trener Personalny
• Instruktor sportu – specjalność kulturystyka
• Instruktor odnowy biologicznej
• Kurs trenera - szkoleniowca
• Kurs dietetyki dla zaawansowanych
• Kurs dietetyki sportowej i suplementacji w sporcie
• Udział w szkoleniu "Znaczenie diety w życiu codziennym" prowadzony przez Michała Karmowskiego
• Udział w szkoleniu "Inne podejście do diety tłuszczowej + innowacyjne metody treningowe" - Radek Słodkiewicz
• Udział w szkoleniu "Ketoza i rotacje węglowodanami" - Radosław Podruczny
• Udział w szkoleniu "Optymalizacja diety i suplementacji w sportach sylwetkowych - Marek Fitmaker Fischer
• Udział w szkoleniu "Żywienie dzieci" - D.Białowąs i A.Bartnicka
• Udział w szkoleniu „Trening funkcjonalny w sporcie i rehabilitacji” prowadzony przez Remigiusza Rzepkę
• Udział w szkoleniu „Nowoczesny trening motoryczny w grach zespołowych” prelegenci: Shad Forsythe i Nick Winkelman
• Udział w konferencji „Metody diagnostyczno – terapeutyczne w sporcie”
• Udział w warsztatach „Trening funkcjonalny”, prelegent - Niko Schmitz
• Udział w warsztatach „Trening Indoor Cycling”, prelegent - Javier Epelde
• Udział w I Krakowskim Kongresie Trenerów Personalnych organizowanym przez Kuźnię Trenerów
• Kurs Igłoterapii suchej - Radosław Składowski
• Kurs Medycyny Manualnej - Radosław Składowski
• Kurs "Masaż tkanek głębokich, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe i anatomia palpacyjna" - Ł.Czubaszewski i P.Szałański
• Kurs "Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach obręczy barkowej" - dr Bartosz Rutowicz
• Kurs "Manualne techniki leczenia dyskopatii lędźwiowej w fazie ostrej" - Rafał Słoniak, Tomasz Tittinger
• Kursy masażu (klasyczny, sportowy, drenaż limfatyczny, modelujący sylwetkę)
• Kurs Terapii Manualna wg Plaatsmana – IV stopień
• Kurs Terapii McKenziego – Mechaniczne diagnozowanie i terapia bolów kręgosłupa
• Kurs Kinesiotaping

OFERTA

Trener Personalny

Trening personalny jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego bez względu na wiek, płeć jaki staż treningowy. Nie ważne czy Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, zbudowanie masy mięśniowej i siły, modelowanie sylwetki czy aktywne spędzenie wolnego czasu, chętnie pomogę Ci w realizacji zamierzonego celu. Planując trening uwzględniam również Twój stan zdrowia, możliwości fizyczne oraz Twoją predyspozycję w danym dniu. Zaprezentuję prawidłową technikę ćwiczeń, skoryguję błędy i zmotywuję Cię do solidnego treningu przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa. Podczas treningu personalnego można się wiele nauczyć i dowiedzieć dużo więcej niż przez dziesiątki godzin spędzonych w internecie w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Moja wiedza i doświadczenie zapewnią Ci szeroki wachlarz systemów treningowych z użyciem wielu przyborów i przyrządów takich jak: sztanga, hantle, TRX, Kettlebell, Bosu itp. Trening trwa 60 minut i składa się z rozgrzewki ogólnej z dynamicznym stretchingiem, części właściwej i wyciszenia w formie statycznego stretchingu. Treningi prowadzę w klubie Fabryka Formy w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 59. Rodzaje treningów: - budowanie masy i siły mięśniowej - redukcja tkanki tłuszczowej - modelowanie sylwetki - trening funkcjonalny - przygotowanie motoryczne

Trening Rehabilitacyjny

Będąc trenerem personalnym, ale również fizjoterapeutą oferuję medyczny rodzaj treningów nastawionych na poprawę stanu zdrowia w przypadku różnych urazów ortopedycznych. Są to treningi przeznaczone dla osób z dolegliwościami narządu ruchu takimi jak bóle kręgosłupa, dyskopatia, skręcenie stawu skokowego i kolanowego, bóle barków, zanik mięśni spowodowanych długim unieruchomieniem itp. Ten rodzaj treningu polecam także osobom, które czekają na zabieg np. rekonstrukcji więzadeł kolana czy endoprotezy biodra, co znacznie przyspieszy powrót do zdrowia. Pracuję także z osobami, które są świeżo po zabiegu kolana, barku, biodra czy kręgosłupa. Treningi można połączyć z odpowiednimi zabiegami i rehabilitacją w Centrum Odchudzania i Rehabilitacji w Chełmie Śląskim, gdzie znajduje się mój gabinet.


Plany treningowe i diety

Ułożenie indywidualnego planu treningowego i diety jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą trenować samodzielnie. Układam profesjonalne plany treningowe nastawione na cel klienta. Planów tych nie znajdziesz w internecie, gdyż nie są to powielane schematy. Rodzaj ćwiczeń dobierany jest do wiedzy i stażu treningowego klienta. Dla początkującego będzie to plan treningowy opierający się o podstawowe ćwiczenia, a dla osoby z dużym stażem zaawansowane techniki treningowe. Układając dietę biorę pod uwagę stan zdrowia, możliwości czasowe jeśli chodzi o przyrządzanie potraw, realną ilość posiłków, które klient da radę zjeść w ciągu dnia oraz rodzaj diety ukierunkowanej na cel klienta. Przed przystąpieniem do układania diety, klient jest zobligowany do odpowiedzi na pytania zawarte w specjalnie przygotowanym kwestionariuszu. Po ułożeniu planu treningowego i diety klient ma możliwość konsultacji online zgodnie z opcją, którą wybrał (patrz cennik).Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Oferta dla Firm

Jeżeli prowadzisz firmę i chcesz zadbać o swoich pracowników nie mogłeś lepiej trafić! Organizujesz wyjazd firmowy i chcesz, żeby Twoi pracownicy i klienci aktywnie spędzili czas – zabierz mnie z Wami. Zorganizuję treningi, gry terenowy i przeprowadzę wykłady dotyczące zdrowego stylu życia, diety i treningu. Jest również możliwość wykonania zabiegów rehabilitacyjnych takich jak terapia manualna kręgosłupa czy masaż w miejscu wyjazdu. Jeżeli chcesz, przyjadę także do Twojej firmy na krótką prelekcję na wybrany temat, np. ergonomia pracy pracownika biurowego czy znaczenie diety wpływającej na zdolności psychofizyczne. Mogę wykonać także krótki masaż work-site dla Twoich pracowników. Jeżeli jesteś zainteresowany – zapraszam do kontaktu.

Szkolenia

Podstawą sukcesu klienta jest jego świadomość odpowiedniego postępowania dietetyczno-treningowego. Stawiam na edukację dlatego zapraszam na różnego rodzaju szkolenia z zakresu treningu, dietetyki i rehabilitacji. Informacje o bieżących szkoleniach będą dostępne na moim profilu na FB oraz na stronie internetowej. Jeżeli chcesz, żebym przeprowadził szkolenia dla Ciebie, Twoich klientów czy przyjaciół – skontaktuj się ze mną celem ustalenia szczegółów.

CENNIK


*trening personalny – 100 zł/60 min

**trening personalny dla 2 osób - 150 zł/60 min

**treningi sprzedawane są w pakietach po 4, 8 lub 12

*ułożenie planu treningowego – 100 zł

*ułożenie diety – 100 zł

*plan treningowy + dieta – 150 zł (w cenie 2 konsultacje online)

*miesięczne prowadzenie – 2 konsultacje online + zmiana planu treningowego – 150 zł/m-c

oferta dla firm – wycena indywidualna

szkolenie – wycena indywidualna

KONTAKT


Treningi prowadzone są w Fabryce Formy w Jaworznie

 +48506038613
 FITTRENERINFO@GMAIL.COM

 

Facebook

YouTube